...кαηкαℓıƒє-ƒσяυм...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BKM'nin yeni başkanı Hakan Kaplan

BKM'nin yeni başkanı Hakan Kaplan Empty BKM'nin yeni başkanı Hakan Kaplan

Mesaj tarafından BeDo07 16.03.08 18:48

Bankalararası Kart Merkezi'nin (BKM) yeni Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Yapı Kredi'den Hakan Kaplan atandı.

BKM'den yapılan açıklamada, Ziraat Bankası, Alternatif Dağıtım Kanalları Daire Başkanı Zafer Demirarslan'dan boşalan Yönetim Kurulu Başkanlığına görevine, Yapı ve Kredi Bankası Kredi Kartları ve Tüketici Kredileri Yönetimi Pazarlama Grupları Başkanı Hakan Kaplan'ın atandığı belirtildi.

1969 Brüksel doğumlu olan Hakan Kaplan, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesinde, yüksek lisans eğitimini ise Koç Üniversitesi'nde tamamladı.

Bankacılık alanındaki kariyerine 2001 yılında Yapı ve Kredi Bankası'nda başlayan Kaplan, halen Yapı ve Kredi Bankası, Kredi Kartlarıve Tüketici Kredileri Yönetimi, Pazarlama Grupları Başkanlığı görevini sürdürüyor.

Yapılan seçim sonucunda yönetim kurulu başkan yardımcılığına Halk Bankası, Kartlı Ödeme Sistemleri ve Alternatif Dağıtım Kanalları Daire Başkanı Hasan Ünal, yönetim kurulu üyeliklerine Zafer Demirarslan, Tunç Daşar, Uğur Çelebioğlu, Nazan Özkaymak, Osman Tanaçan, Orhan Hatipoğlu, denetim kurulu üyeliklerine Özgür Öztürk ve Mehmet Akın Telatar seçildi.

BKM'de Genel Müdürlük görevi halen Sertaç Özinal tarafından yürütüyor.
BeDo07
BeDo07
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ

https://kanka.forumotion.net

- Similar topics