...кαηкαℓıƒє-ƒσяυм...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz...

4 posters

Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz... Empty Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz...

Mesaj tarafından BeDo07 25.02.08 14:04

'PKK Mukavemeti Kırıldı, Genelkurmay Başkanlığı, Operasyonlar Kapsamında, Meydana Gelen Çatışmalarda 8 Personelin Şehit Olduğunu Duyurdu. Böylece 3 Gündür Süren Operasyonda Şehit Sayısı 15'e Yükseldi.

Genelkurmay Başkanlığı, Irak'ın kuzeyine yönelik operasyonlar kapsamında, gün boyunca meydana gelen çatışmalarda 8 personelin şehit olduğunu duyurdu. Böylece 3 gündür süren operasyonda şehit sayısı 15'e yükseldi. 3 gündür süren operasyonlarda ise etkisiz hale getirilen terörist sayısı ise 112'ye ulaştı.
hit Sayısı 15'e Ulaştı'
Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinde yaptığı açıklamada, Irak'ın kuzeyinde PKK terör örgütüne karşı icra edilen sınır ötesi harekatın 3'üncü gününde, dört ayrı bölgede teröristlerle sağlanan sıcak temasın aralıklarla devam ettiğini bildirdi. "Dün gece ve bugün gündüz boyunca devam eden harekat esnasında, önceden hazırlanmış tahkim edilmiş mevzilerden oluşan ve bazı ağır silahlarla desteklenen terörist yuvaları; uçaklar, silahlı helikopterler ve kara ateş destek vasıtaları ile yoğun ve etkili bir şekilde ateş altına alınarak dağıtılmıştır" denilen açıklamada, ilerleme istikametleri üzerindeki terörist unsurların, birliklerin etkili manevraları ve çok yakın mesafeli çatışmalarla saf dışı bırakıldığı açıklandı

Günoğlu, Türkiye'ye yönelik oynan oyunlara karşı bir şeyler yapılması gerektiğini, bunun birlikte olmaktan geçtiğini vurgulayarak, ''Bugün en büyük silahımız birlik'' diye konuştu.

Gazeteci Tuncay Özkan da mitingdeki konuşmasında sözlerine, ''Ateş sadece düştüğü yeri yakmıyor. Gelincikler yasta, gelincikler boynunu bükmüş'' diyerek başladı. Bu tablonun karşısında kendisinin de içinin yandığını belirten Özkan, ''Bir tek devlet adamı, 'vatan sağ olsun' dese, kanını, canını, oğlunu bu işin içine katabilse bu iş çoktan biterdi'' görüşünü dile getirdi.

''Ben artık, ABD ve AB'ye kızmıyorum, onların ne yaptığına bakmıyorum. Biz ne yapıyoruz ona bakıyorum'' diyen Özkan, artık bu kanın dinmesi gerektiğini söyledi.

Bu ülkenin evlatlarının vatanın bölünmemesi için şehit düştüklerini dile getiren Özkan, alandakilere, ''Bu ülkeyi, Barzani, Talabani çapulcularının bölmesine izin verecek misiniz?'' diye sordu.

Türkiye'nin önünde 2 hafta sonra seçimlerin bulunduğunu hatırlatan Özkan, ''Bu seçimlerde ülkenin ulusalcı partilerine oy verin. Şehitliğin ne olduğunu anlayan partilere oy verin'' çağrısında bulundu.

Katılımcılardan mitingden ayrıldıktan sonra evlerine kapanmak yerine komşularına gidip birliğin, beraberliğin önemini anlatmalarını, gençlere ve ülkenin geleceğine sahip çıkmalarını isteyen Özkan, ''Buradan sesleniyorum. Varlığım, Türk varlığına armağan olsun'' dedi.

Şehit Binbaşı Ramazan Armutçuoğlu'nun oğlu Emre Armutçuoğlu da, babasının ''hain, şerefsiz'' PKK tarafından şehit edildiğini belirterek, ''Benim babam yan gelip yatmadı, 1 ABD dolarına ülkesini satmadı'' dedi.Miting alanında vatanseverlerin yer aldığını dile getiren Armutçuoğlu, ''Onların bizleri saymaya akılları yetmez'' diye konuştu.

Şehit Er Hasan Güreşen'in babası Nuri Güreşen ise evladını vatana şehit verdiğini ve hakkını da helal ettiğini söyledi.

Türk vatanının 1071'den bu yana ayakta olduğunu ifade eden Güreşen, ''Bir Hasan Güreşen vardı, şehit oldu. Ama benim 73 milyon Hasan Güreşen'im oldu. Benim atalarım yedi düvelden korkmadı, biz mi korkacağız? Bu vatan hiç bir zaman bölünmeyecek. Kan vereceğiz, can vereceğiz. Atalarımızın verdiği gibi vereceğiz'' sözleriyle acısını dile getirdi.

7 Temmuz 2007
Ankara'da Teröre Karşı Miting den Alıntıdır
BeDo07
BeDo07
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ

https://kanka.forumotion.net

Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz... Empty Geri: Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz...

Mesaj tarafından bojan-krkic 25.02.08 16:32

Allah rahmet eylesin Sad o şerefsizlerinde Allah belasını versin Twisted Evil
bojan-krkic
bojan-krkic
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz... Empty Geri: Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz...

Mesaj tarafından fergiieee 26.02.08 16:38

katılıorum
fergiieee
fergiieee
Üye

http://theblackeyedpeas-fergie.azbuz.com

Mesaj tarafından bojan-krkic 01.03.08 21:22

AH Bİ SOYLARI TÜKENSE AMA Bİ GÜN GELCEK SOYLARI TÜ
bojan-krkic
bojan-krkic
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından BuLeNT_AkDeNiz.0038 01.03.08 21:55

olur olur yakında oda olur merak etme !
BuLeNT_AkDeNiz.0038
BuLeNT_AkDeNiz.0038
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ

http://www.kanka.forumotion.net