...кαηкαℓıƒє-ƒσяυм...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Başkana söz verdim"

"Başkana söz verdim" Empty "Başkana söz verdim"

Mesaj tarafından BeDo07 25.02.08 14:40

"Başkana söz verdim"
Kaptan, F.Bahçe'de büyük hedefleri olduğunu bu yüzden gelen teklifleri değerlendirmediğini söyledi

Brezilyalı yıldızımız Alex, Deportivo'nun yaptığı süper teklifi geri çevirdi... Menajer Juan Figer vasıtasıyla İspanyollar'ın yaptığı 3.5 milyon Euro'luk teklifi hiç düşünmeden reddeden Kaptan Alex, İspanyollar'a "F.Bahçe'de büyük hedeflerim var. Başkana bu konuda söz verdim" dedi.

BENİM İÇİN PARA 2. PLANDA
Menajer Juan Figer'e İspanyollar'ın önerdiği paranın çok iyi olduğunu belirten Alex'in, "Fenerbahçe'de çok mutluyum. Benim için her şey para değil. Deportivo da Fenerbahçe'den daha büyük bir takım değil. Hem bu sezon İspanya Ligi'ndeki durumları da ortada" dediği öğrenildi.
2010'A KADAR KALMAK İSTİYOR
Fenerbahçe ile olan sözleşmesi 2009'da bitecek olan Alex'in mukavelesini bir yıl daha uzatmayı planladığı öğrenildi. Brezilyalı yıldızın Başkan Aziz Yıldırım'la yaptığı toplantıda , "Fenerbahçe, 2010'a kadar Avrupa'da mutlaka kupa kazanacak. Bu hedefe hep birlikte ulaşacağız" dediği ifade edildi.
Kaynak: Takvim
BeDo07
BeDo07
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ

https://kanka.forumotion.net

- Similar topics