...кαηкαℓıƒє-ƒσяυм...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şampiyonluğun en büyük adayıyız

Şampiyonluğun en büyük adayıyız Empty Şampiyonluğun en büyük adayıyız

Mesaj tarafından BuLeNT_AkDeNiz.0038 27.02.08 20:28

Selçuk: Bursaspor maçının telafisi var. Hala şampiyonluğun en büyük adayıyız. Taraftarımızı mutlu etmek için Galatasaray maçını kazanmalıyız.

İSTANBUL (A.A) - Fenerbahçeli futbolcu Selçuk Şahin, Bursaspor maçında kaybedilen 3 puanın telafisinin olduğunu belirterek, ''Paniğe gerek yok. Hala şampiyonluğun en büyük adayıyız'' dedi.
Samandıra Tesisleri'nde antrenmandan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Selçuk, Bursaspor maçında Zico'nun oynamayan oyunculara yer verdiğini vurgulayarak, ''Takımdaki herkes kaliteli oyuncu, mücadele ettiler ama maalesef mağlup olduk. Bu son zamanlardaki iyi gidişatımızı değiştirmez. Talihsiz bir kaza oldu. Yolumuza devam edeceğiz. Bu 3 puanın telafisi var. Paniğe gerek yok, hala şampiyonluğun en büyük adayıyız'' diye konuştu.
Zico'nun böyle bir kadro sürdüğü için pişman olmadığını kaydeden Selçuk, ''Zico yaptığı her şeyin arkasında. Belki önümüzdeki hafta aynı kadro çıksa deplasmanda galip gelir. Dün biz de oynasak belki aynı şekilde olacaktı'' şeklinde konuştu.
-''GALATASARAY'I YENMEK ZORUNDAYIZ''-
Selçuk Şahin, Galatasaray ile yapacakları kupa maçının telafisi olmadığını ifade ederek, derbi maçı kazanmak zorunda olduklarını söyledi.
Galatasaray ile güzel bir maç yapacaklarını anlatan Selçuk, şöyle devam etti:
''Rakibimiz son mağlubiyetin şokuyla maça asılacaktır. Biz de ligde kaybettik. Bütün gözler bu maça çevrildi. Taraftarımızı mutlu etmek için kazanmak zorundayız. Onlar da iyi oynuyorlar ama bizim takımımız oradan galip gelecek kapasiteye sahip.''
-''YOĞUN TEMPOYA ALIŞIĞIZ''-
Selçuk Şahin, zor bir döneme girdiklerini kaydederek, ''Bu sezon böyle dönemlerden çok geçtik. Arka arkaya üst düzey maçlardan galibiyetle ayrıldık'' dedi.
Takım olarak zorlu döneme hazır olduklarını anlatan Selçuk, ''Takım olarak büyük maçlara alıştık. Altından kalkmasını biliyoruz. Kupayı almak için, Galatasaray'ı mutlaka elemeliyiz. Ondan sonra da Şampiyonlar Ligi'nde Sevilla maçı var. Belki de hocamız bu maçları düşünerek diğer oyuncuları Bursaspor maçında dinlendirmek istedi'' şeklinde konuştu.
-''SÜREKLİ OYNADIĞIM İÇİN ARTIK DAHA RAHATIM''-
Selçuk, takımda artık sürekli oynadığı için maç içinde daha rahat hareket ettiğini ifade etti.
Kendi bölgesine transfer edilen Maldonado'nun iyi bir futbolcu olduğunu dile getiren Selçuk, şunları söyledi:
''Bu tür zamanlarda takımın her oyuncuya ihtiyacı var. Umarım Maldonado'nun sakatlığı önemli değildir. Benim tek eksiğim sürekli oynamaktı. Son zamanlarda bu oluyor. Saha içinde daha rahatım. 3 günde bir maç yapıyorum. İstediğiniz zaman idman yapın, maç oynadığımız zaman çok farklı. Artık daha rahatım. Bir ay iki ay bekleyip bir maç oynarsanız fazla bir şey veremezsiniz ama sürekli oynarsanız benim gibi başarılı olursunuz. Performansımın artmasının Maldonado'nun transferiyle ilgisi yok.''
-''ZOR DÖNEMLER GERİDE KALDI''-
Selçuk Şahin, zor bir sakatlık dönemi yaşadığını ama artık bunların geride kaldığını söyledi.
Arka arkaya iki kez aynı yerden sakatlık yaşadığını anlatan Selçuk, ''Psikolojik olarak da hazırlanmak zordu. 'Futbol hayatı bitti' diye haberler çıktı. Ben bunları çok duydum. Futbol benim her şeyim. O olmadan hayatta çok fazla şeyden zevk almam. Tekrar geri dönmek için elimden geleni yaptım. Tatilde bile çok çalıştım. Çünkü bugünler için çalıştım.Bugünlerde de karşılığını aldığım için çok mutluyum'' şeklinde konuştu.
Bir dönem kendisine tepki gösteren taraftarların artık alkışlamasına çok sevindiğini kaydeden Selçuk, sözlerini şöyle tamamladı:
''Bir oyuncu için en kötü şey, kendi taraftarı önünde tepki görmek. Bunu zaman zaman ben dahil birçok arkadaşımız yaşadı. Taraftarımız da bir oyuncuyu bu şekilde kazanamayacağının farkına varmalı. Saha içinde hata yaptığı zaman onu alkışlamazsanız, protesto ederseniz oyuncu geriye gider. O forma için ter akıtıyoruz. Taraftarlardan o konuda anlayış bekliyorum. Şu anda beni alkışlamaları çok hoşuma gidiyor. Şu an çok mutluyum. Diğer yaşadığım olaylar beni üzmüştü. Saha içinde kötü oynasa bile oyuncularını desteklesinler. Mutlaka oyuncu o desteğin karşısında toparlanıp daha iyi şeyler yapacaktır.''
BuLeNT_AkDeNiz.0038
BuLeNT_AkDeNiz.0038
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ

http://www.kanka.forumotion.net

- Similar topics