...кαηкαℓıƒє-ƒσяυм...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lugano'ya özel ilgi

2 posters

Lugano'ya özel ilgi Empty Lugano'ya özel ilgi

Mesaj tarafından BeDo07 12.03.08 14:16

Lugano'ya özel ilgi
F.Bahçemizde gördüğü kartlarla takımımıza zarar veren haşarı Lugano'ya kart terapisi uygulanıyor

F.Bahçemizin haşarı çocuğu Lugano'nun sarı ve kırmızı kart sayısı giderek artınca yönetim devreye girdi. Geçtiğimiz yıl Brezilya Ligi’nden Güney Amerika’nın en başarılı savunma oyuncusu olarak alınan Lugano, Fener’de bugüne dek 21 sarı, 4 kırmızı kart gördü. Bu sezon 9 sarı, 2 kırmızı kart gören Lugano’nun hem sert futbolu, hem de hakemlere itirazı nedeniyle ön plana çıkması, takıma da zarar vermeye başladı. Teknik direktör Arthur Zico’nun sürekli uyarılarına rağmen bir türlü kendine çeki düzen vermeyen tecrübeli oyuncu için devreye idari menajer Volkan Ballı girdi. Yönetimin isteği üzerine Uruguaylı oyuncuyu yakın takibe alan Ballı, Zico ile birlikte yoğun mesaiye başladı.

Kupada yakmıştı
G.Saray ile oynanan Fortis Türkiye Kupası çeyrek final maçının ilk yarısında üst üste iki sarı karttan kırmızı görerek takımını yalnız bırakan ve kupaya veda edilmesine sebep olan Lugano, sahada kendini tutamadığını ve haksızlığa dayanamadığını söylüyor. Maç içinde yoğun konsantrasyon içine girdiğini dile getiren 28 yaşındaki futbolcu, yan hakem ile diyaloğunun da yanlış anlaşıldığını vurguluyor. Elleriyle yaptığı harekette sadece "Görmüyor musun?" ifadesini kullanmak istediğine dikkat çeken Lugano, "Kesinlikle hakeme gözlük gibi bir maksadım yoktu. Türkçe’yi çok iyi bilmediğim için ellerimle bu tepkiyi verdim" dedi.
Mentör uygulanmadı
Kulüp olarak zaman zaman psikolojik sıkıntı içine giren oyunculara Acıbadem Hastanesi’nde mentör tedavisi uygulayan yönetim, Lugano için şimdilik böyle bir girişimde bulunmadı. Zico ile Ballı’nın terapisi ilk meyvesini Vestel Manisa maçında verdi. Sahada kuzu gibi görüntü veren Lugano’yu maçtan sonra kutlayan Zico, "Seni hep böyle görmek istiyorum" mesajını verdi.
Kaynak: Hürriyet
BeDo07
BeDo07
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ

https://kanka.forumotion.net

Lugano'ya özel ilgi Empty Geri: Lugano'ya özel ilgi

Mesaj tarafından BuLeNT_AkDeNiz.0038 12.03.08 20:10

tabıkı uzulduk ama adama yklenmeyın ısteyerek yapmamıstır mutlaka
BuLeNT_AkDeNiz.0038
BuLeNT_AkDeNiz.0038
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ