...кαηкαℓıƒє-ƒσяυм...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Bu baskıyla başa çıkarız'

'Bu baskıyla başa çıkarız' Empty 'Bu baskıyla başa çıkarız'

Mesaj tarafından bojan-krkic 13.03.08 15:38

Ligde 9 kritik maçları olduğunu ifade eden Zico, "İçeride veya dışarıda, hepsini kazanmak için savaşacağız. Futbolcularıma çok güveniyorum" dedi.
13.3.2008

‘Avrupa’ya kısa ara’
Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico’dan oyuncularına güvenoyu. Kendisine ait internet sitesine bir yazı yazan Brezilyalı hoca, artık lige konsantre olmaları gerektiğini vurguladı. Avrupa’ya kısa bir ara verdiklerini kaydeden tecrübeli hoca, “Dışarıda ve içerideki tüm maçlarımızı kazanmak için savaşacağız. Şampiyonlar Ligi’nde iyi bir hava yakaladık. Futbolcularıma çok güveniyorum. Ligde 9 kritik karşılaşmamız var. Bu baskıyla başa çıkabiliriz” diye konuştu.
‘Birşey kazanmadık’
Bu arada Zico’nun, sürekli olarak yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı konusunun gündeme gelmesinden rahatsızlık duyduğu belirlendi. Brezilyalı hoca, “Ben, sadece işime konsantre oluyorum. rtada iki kupa var ancak henüz kazanılmış birşey yok. Daha işimiz bitmedi. Hem Şampiyonlar Ligi hem de Süper Lig’de final gibi maçlar oynayacağız. Bütün konsantrasyonumuz bu yönde olacak. Bu nedenle ne benim, ne de oyuncularımın aklında sözleşme konusu yok” açıklamasını yaptı.
bojan-krkic
bojan-krkic
Süper Moderatör
Süper Moderatör