...кαηкαℓıƒє-ƒσяυм...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüz Yüze 10. Haftasında

Yüz Yüze 10. Haftasında Empty Yüz Yüze 10. Haftasında

Mesaj tarafından BuLeNT_AkDeNiz.0038 15.03.08 10:07

Kanal 1'de Canlı Olarak Ekranlara Gelen Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze 10. Haftasında da Çok Renkli.. Program, Nükhet Duru ve Erkan Petekkaya'nın İtiraflarıyla Başladı..

KANAL 1'DE CANLI OLARAK EKRANLARA GELEN KENAN ERÇETİNGÖZ İLE YÜZ YÜZE 10. HAFTASINDA DA ÇOK RENKLİ.. PROGRAM, NÜKHET DURU VE Erkan Petekkaya'NIN İTİRAFLARIYLA BAŞLADI..
Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'nin 10. haftası 'Erkan Petekkaya'nın hayranlarını üzecek bir açıklama ile başladı..

Şu sıralar Kanal D'de 'Sessiz Fırtına' ile ekranlara gelen son yılların başarılı aktörü Erkan Petekkaya dizinin 3 bölüm sonra biteceğini belirtti..

Dizinin amacına ulaşamadığını belirten Erkan Petekkaya, "Olmadı, amacına ulaşmadı. Hedeflerimiz çok yüksekti ama olmadı şirkete ve oyunculara yakışmadı..Bitirmek zorundayız yapımcı Erol Avcı bitirdi. Dizinin bitmesinin sebebi Arzum Onan değil. Arzum, çok iyi bir oyuncudur. Arzum'un oynadığı rol gerçekten ona yakıştı. Başarıyı paylaşacaksak, başarısızlığı da paylaşacağız hepimiz suçluyuz bence" dedi..

Nükhet Duru: 1958 doğumluyum

Yıllar geçtikçe güzelliğini koruyan Nükhet Duru da programa 'yaş' polemiğiyle başladı..Erçetingöz'ün sorusu karşısında "Yaşı söylemekte mahsur yok.. 1958 doğumluyum.. Babam yurtdışından gelince reşit olmadan sahneye çıktığım için polis merkezinde tutuldum.. O yüzden yaşımı nüfus cüzdanında büyüttüm. Ondan iki yıl sonra her şeyi içime attığım, düşünceler beynime baskı yaptığı için bir sabah uyandığımda artık yürüyemez olmuştum. Psikolojik destek ve ilaç tedavisi sonunda iyileştim ve yürümenin ne kadar güzel bir şey olduğunu anladım" dedi.. İşte konuyla ilgili iki video:

Sitende Paylaş :

Kenen Erçetingöz'ün seksi şarkıcı Duru'ya 'Nasıl bu kadar genç kalabiliyorsun?' sorusu karşısında Duru, '

Her gün programımda neler yaptığımı anlatıyorum izleyicilere.. Yıllar boyu yaptığım şakalar yüzünden beni tanıyamadıar..Ama kendi yaptığım programda benim ne kadar derin bir insan olduğumu anladılar..'dedi..

Erkan Petekkaya da cilt bakımı yaptırdığını 32 yaşından önce erkeklerin bakım yapmasının ayıp olduğuna inandığını söyledi..

Nükhet Duru programın bu bölümünde Neco - Oya ikilisiyle ilgili yorumlarda bulundu
BuLeNT_AkDeNiz.0038
BuLeNT_AkDeNiz.0038
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ

http://www.kanka.forumotion.net