...кαηкαℓıƒє-ƒσяυм...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''gelecek Için Büyük Umutlarım Var''-

2 posters

''gelecek Için Büyük Umutlarım Var''- Empty ''gelecek Için Büyük Umutlarım Var''-

Mesaj tarafından BuLeNT_AkDeNiz.0038 14.02.08 20:35

Aziz Yıldırım, kulübün önünün açık ve sürekli başarıların yakın olduğunu gördüğünü dile getirerek, ''Gelecek için büyük umutlarım var. Sürekli gelişmenin taraftarlarımızı heyecanlandırdığını ve aktif olarak kulübüne destek olan taraftar sayısının çığ gibi büyüdüğünü görüyorum. Gördüğüm bu gerçekler, büyük hedeflerimiz konusunda bana ve çalışma arkadaşlarıma cesaret veriyor'' dedi.

Yıldırım, açıklamasında ayrıca şu görüşlerine yer verdi:

''Mücadele ile geçen yıllar ardından, bu mücadelenin sadece kulübümüzün menfaatleri için yapılmamış olduğunu tüm spor kamuoyunun da kabul etmiş olması beni mutlu ediyor. Bugün tüm kulüp yöneticilerinin ortak söylemi olan adil, şeffaf yönetim anlayışının tüm spor kurumlarının yönetimine hakim olması anlayışını ilk günden beri kimin ısrarla savunduğunun ve mücadelesini verdiğinin takdirini kamuoyuna bırakıyorum.

Misyonumuzun spor kulübü olmanın ötesinde Türkiye'nin en yaygın sivil toplum kuruluşu olmak olduğu ve buna ilişkin bilinç ve hareket biçimine sahip olmak zorunda olmamız gerektiğine ilişkin düşüncemin ne denli haklı olduğunu yaşadıklarımızla görüyorum. Bugün kulübümüz, ülkemizin ortak meselelerine çözüm üreten, önerilen çözüm noktalarına taraf olan, toplumsal sorumluluk sahibi ve buna ilişkin projeler üreten bir sivil toplum kuruluşu olmuştur. Hedeflerimiz artık sportif hedeflerin ötesinde toplumsal hedefleri de içermektedir. Toplumsal olaylar karşısındaki net ve kesin tavrımız bizi Türkiye'nin kulübü olma yolunda desteklemektedir.

İçimde yanan Fenerbahçe tutkusu, kulübümüzün son 10 yılda geldiği gıpta edilen durumunu daha da ileriye götürme konusunda, bana bitmez tükenmez bir enerji veriyor. Bu enerji ile çalışırken taraftarımızın mutlu olduğunu görmek, duyduğum manevi huzurun yegane kaynağıdır. Bu sevgi ve tutku ile bir kez daha her zaman ve her koşulda son sözümün Fenerbahçe olacağını taraftarlarımıza haykırıyor, taraftarlarımızın da her zaman ve her koşulda kulüplerine 'hep destek tam destek' anlayışı içinde olacağına inanıyorum.''
BuLeNT_AkDeNiz.0038
BuLeNT_AkDeNiz.0038
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ

http://www.kanka.forumotion.net

''gelecek Için Büyük Umutlarım Var''- Empty Geri: ''gelecek Için Büyük Umutlarım Var''-

Mesaj tarafından bojan-krkic 16.02.08 17:54

hadi hayırlısı
bojan-krkic
bojan-krkic
Süper Moderatör
Süper Moderatör

''gelecek Için Büyük Umutlarım Var''- Empty Geri: ''gelecek Için Büyük Umutlarım Var''-

Mesaj tarafından BuLeNT_AkDeNiz.0038 21.02.08 20:34

insalh...
BuLeNT_AkDeNiz.0038
BuLeNT_AkDeNiz.0038
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ

http://www.kanka.forumotion.net

- Similar topics