...кαηкαℓıƒє-ƒσяυм...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baskanımız

2 posters

Baskanımız Empty Baskanımız

Mesaj tarafından BuLeNT_AkDeNiz.0038 14.02.08 20:36

Başkanımız Aziz Yıldırım, çalışma ilkelerinin, kulübün faaliyet alanında karşılaştıkları her türlü haksızlıklar ile mücadele ve adil yarışma ortamının sağlanmasından yana olduğunu belirterek, ''İlk günden bugüne bu duruşumuzdan hiçbir şart altında taviz vermedik. Bazen bu mücadelede yalnız kalmış olsak da kendi küçük menfaatleri için bizi geçmişte yalnız bırakanların dahi bugün baştan beri durduğumuz noktaya gelmiş olduklarını biraz da tebessümle izliyoruz'' dedi.

Yıldırım, rakip kim olursa olsun sportif mücadelenin sonunda sahadan zaferle ayrılmanın, ancak kulübü her bakımdan güçlü hale getirmekle mümkün olacağını gördüklerini ve çalışmalarını bu noktaya odakladıklarını kaydetti. Güçlü bir kulübün ancak kurumsal, mali, idari, altyapı kriterlerine uygunlukla mümkün olacağı şeklindeki tespitlerinin ardından, bu kriterleri sağlamaya yönelik çalışmalarda yoğunlaştıklarını anlatan Aziz Yıldırım, ''Şirketleşme ve halka açılma, stat projemiz, Fenerium projesi, Fenerbahçe kart, sponsorluk çalışmaları, FBTV, altyapı ve tesis hamleleri gibi ilk anda akla gelen projeler, kulübümüzün bugün geldiği noktada rakipleriyle oluşan farklılığının temel sebepleridir. Bu yapısal değişimin, yönetim istikrarı ile de birleşmiş ve desteklenmiş olması kulübümüzün büyümesini sürekli hale getirmiş ve bunun sonucunda kimsenin hayal edemediği dünya kulübü olma ideali bugün artık ulaşılması yakın bir hedef haline gelmiştir. Sancılarla geçen bu değişim sürecinde, içimde anlatamadığım kimse ile paylaşamadığım fırtınalar kopmuş olsa da yılmadan, bıkmadan, usanmadan doğru bildiğim yolda yürüdüm. Başta bu süreçte derin bir inançla çabama omuz veren, destek olan yönetici arkadaşlarım olmak üzere bu yolda beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan divan kurulu başkan ve üyelerine, genel kurul üyelerimize ve taraftarlarımıza şükranlarımı sunuyorum'' diye konuştu.

En son tarafından 19.02.08 8:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BuLeNT_AkDeNiz.0038
BuLeNT_AkDeNiz.0038
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ

http://www.kanka.forumotion.net

Baskanımız Empty Geri: Baskanımız

Mesaj tarafından bojan-krkic 17.02.08 12:30

bu msn adresi kimin??? silent
bojan-krkic
bojan-krkic
Süper Moderatör
Süper Moderatör