...кαηкαℓıƒє-ƒσяυм...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nice 100. yıllara...

2 posters

Nice 100. yıllara... Empty Nice 100. yıllara...

Mesaj tarafından BuLeNT_AkDeNiz.0038 14.02.08 20:36

Fenerbahçemiz'in Başkanı Aziz Yıldırım, 15 Şubat'ta başkanlıkta 10. yılını dolduracağını belirterek, ''10 yıllık başkanlık dönemimde her şeyden fedakarlık ettik, sadece Fenerbahçe'nin menfaatlerinden fedakarlık etmedik'' dedi. Yıldırım, Fenerbahçemiz'in aylık resmi dergisinin Şubat sayısında yer alan açıklamasında, 15 Şubat 1998'de kulüp başkanlığına seçildiğini vurgulayarak, ''Başkanlık görevine seçilmemin üzerinden tam 10 yıl geçmiş bulunuyor. Seçildiğim günün heyecanını hâlâ yüreğimde hissediyorum. Başkanlık görevinin bana yüklediği sorumlulukları taşırken her anımı Fenerbahçemize hizmet arzusu ve çabası ile yaşıyorum'' diye görüşlerini belirtti.

Başkan olurken tek hayalinin Fenerbahçe'yi kendi yarattığı kaynaklar ile öncelikle kurumsal bir yapıya kavuşturmak olduğunu ifade eden Aziz Yıldırım, şunları kaydetti:

''Bunun ardından ulusal ve uluslararası sportif başarılara ulaşmak ve bu başarıları sürekli kılmayı hedefledik. 10 yıl boyunca bu hayalin gerçekleşmesi için yönetim kurulu üyelerimiz, profesyonel yöneticilerimiz, sporcularımız, kongre üyelerimiz ve eşsiz taraftarımız ile zorlu ve uzun bir mücadeleyi birlikte sürdürerek bugünlere geldik. Bu mücadele yıllarında sağlığımızdan, ailemizden, sosyal çevremizle olan ilişkilerimizden, işimizden kısaca her şeyden fedakarlık ettik, sadece Fenerbahçe'nin menfaatlerinden fedakarlık etmedik. Kah güldük, kah üzüldük. Günü geldi bu mücadelede yalnız kaldık, ama yılmadık. Davamız Fenerbahçe davası olunca her türlü önceliğimizi öteledik, üzüntülerimizi kalbimize gömdük.''
BuLeNT_AkDeNiz.0038
BuLeNT_AkDeNiz.0038
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ

http://www.kanka.forumotion.net

Nice 100. yıllara... Empty Geri: Nice 100. yıllara...

Mesaj tarafından bojan-krkic 16.02.08 17:54

inşallah dahada başarılı yıllara... Smile
bojan-krkic
bojan-krkic
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Nice 100. yıllara... Empty Geri: Nice 100. yıllara...

Mesaj tarafından BuLeNT_AkDeNiz.0038 21.02.08 20:35

hep beraber
BuLeNT_AkDeNiz.0038
BuLeNT_AkDeNiz.0038
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ

http://www.kanka.forumotion.net

- Similar topics