...кαηкαℓıƒє-ƒσяυм...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

G.saraylı Yönetici Konuştu

2 posters

G.saraylı Yönetici Konuştu Empty G.saraylı Yönetici Konuştu

Mesaj tarafından BuLeNT_AkDeNiz.0038 17.02.08 11:21

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Rizespor Başkanı'nı Arayarak Maçın Hakemi Hakkında Uyarılarda Bulunan Galatasaray Yöneticisi Tunca Haznedaroğlu'nun Telefon Konuşmasını Kamuoyunun Önüne Atarken, Çaykur Rizespor Başkanı Kadir Çakır'ın da, Fenerbahçe Maçı Öncesi Kendisine Gelen İki Ayrı Telefonun Detaylarını Dha'ya Açıklamasının Ardından Gözler Tunca Haznedaroğlu'na Çevrildi.

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Rizespor Başkanı'nı arayarak maçın hakemi hakkında uyarılarda bulunan Galatasaray yöneticisi Tunca Haznedaroğlu'nun telefon konuşmasını kamuoyunun önüne atarken, Çaykur Rizespor Başkanı Kadir Çakır'ın da, Fenerbahçe maçı öncesi kendisine gelen iki ayrı telefonun detaylarını DHA'ya açıklamasının ardından gözler Tunca Haznedaroğlu'na çevrildi.
Doğan Haber Ajansı'ndan Uğur Demirkırdı'ya konuşan Haznedaroğlu, Kadir Çakır ile yaptığı telefon konuşmasını inkar etmeyerek "Evet aradım" dedi.

Haznedaroğlu, hiç bir art niyetinin olmadığını ve arkadaşı olan Kadir Çakır ile yaptığı konuşmada Fenerbahçe maçı için başarılar dilediğini ifade etti. Tunca Haznedaroğlu, "Bir ortamda arkadaşlarımla yemek yiyordum. Rize-Fenerbahçe maçının hakemi ile ilgili bilgiler konuşuldu. Uzun zamandır maç yönetmeyen hakemin Fenerbahçe için zor sayılacak maça atanması şüphe uyandırıyordu ki herkes bunu konuşuyordu. Ben de çok sevdiğim Kadir Çakır'ı aradım. Maç için başarılar diledim ve dikkatli olmalarını, hakemin formsuz olabileceğini ilettim. Kendisi de o sırada Fenerbahçeli yöneticilerle yemekteymiş ve bu konuşmayı onlarla paylaşmış. Bu gayet doğal. Demek ki sayın Çakır ve misafirleri Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Mahmut Uslu da bu konuda konuşulyormarmış. Bunu büyütmeleri yanlış. Ben tamamen dosthane bir şekilde değer verdiğim bir insanla telefon konuşması yaptım. Hiç bir art niyetim, ortamı germek gibi bir düşüncem yoktu" şeklinde konuştu.

Haznedaroğlu daha sonra ise Galatasaray kulübü resmi internet sitesinden şu açıklamayı yayınlattı.:

Bugün medya organlarında yeralan bazı haberler üzerine konuya açıklık getirmek zorunda hissettim.

Dün akşam ve bugün, nedense çok abartılarak gündeme taşınan bu olay, iki arkadaş arasında yapılan bir telefon konuşmasından ileri gitmemektedir. Söz konusu konuşmanın içeriği, uzun zamandan beri görev almayan bir hakemin karşılaşmada görev alması nedeniyle, bir terslik olmadan maçın selametle bitmesi dileğinden ibarettir. Türk futbolunda temiz bir sayfanın açıldığı şu günlerde, gündemin bu tip tartışmalarla işgal edilmesini asla arzu etmediğim gibi, Türk futbolunu böyle bir kaosun içine sokmak, isteyeceğim en son şeydir"

G.saraylı Yönetici Konuştu G-sarayli-yonetici-konustu_o
BuLeNT_AkDeNiz.0038
BuLeNT_AkDeNiz.0038
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ
кαηкαℓιƒєค๔๓เภ

http://www.kanka.forumotion.net

G.saraylı Yönetici Konuştu Empty Geri: G.saraylı Yönetici Konuştu

Mesaj tarafından bojan-krkic 17.02.08 12:28

vay şrfsz vaaaaaaaaaaay Very Happy
bojan-krkic
bojan-krkic
Süper Moderatör